Informacje

GoMaxx Scola – tablica interaktywna w kształcie małego trójkąta

GoMaxx Scola – tablica interaktywna w kształcie małego trójkąta
Firma Nordweco wprowadziła na rynek swój najnowszy produkt ? mobilną tablicę interaktywną GoMaxx Scola. To idealne rozwiązanie dla edukacji i biznesu, gdzie prezentacje na tablicy

Firma Nordweco wprowadziła na rynek swój najnowszy produkt ? mobilną tablicę interaktywną GoMaxx Scola. To idealne rozwiązanie dla edukacji i biznesu, gdzie prezentacje na tablicy odbywają się w różnych salach w małych odstępach czasu. GoMaxx Scola to lekkie urządzenie, które umożliwia przekształcenie zwykłej tablicy, ściany, ekranu lub innej dowolnej płaskiej powierzchni w tablicę interaktywną.

W zestawie znajdują się: 2 elektroniczne pióra, kabel USB (5m), urządzenie pozycjonujące, uchwyt przyssawkowy, uchwyt magnetyczny, zapasowe końcówki do piór oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Mobilna tablica interaktywna pozwala osiągnąć interaktywny obraz o przekątnej do 100 cali.

Dodatkowo dołączone oprogramowanie w polskiej wersji językowej zawiera szereg przydatnych funkcji. A to sprawia, że GoMaxx Scola nie ustępuje żadnemu dostępnemu na rynku rozwiązaniu. Praca na mobilnej tablicy interaktywnej jest możliwa dzięki specjalnym, elektronicznym piórom wykorzystującym technologię ultradźwięków.

?GoMaxx Scola to nowatorskie i praktyczne podejście do tematu interaktywnych rozwiązań multimedialnych. Z jednej strony chcielibyśmy w codziennej pracy używać tablic, które gwarantują szerokie spektrum możliwości (co wiąże się z dużym rozmiarem i wagą urządzenia), a z drugiej małych, poręcznych, łatwych do zamontowania. Stąd powstał projekt GoMaxx Scola – urządzenie, które z łatwością może obsługiwać zabiegany nauczyciel, który mając do dyspozycji 45 minut nie może pozwolić sobie na czasochłonną kalibrację i niedogodności techniczne prezentacji? ? powiedział Krzysztof Kwaśniewski, Prezes Nordweco – ?Naszą ambicją było dostarczenie w pełni funkcjonalnego rozwiązania w bardzo przystępnej cenie.?

Łatwy montaż GoMaxx Scola na powierzchni tablicy (uchwyt magnetyczny lub przyssawkowy) oraz połączenie z komputerem za pomocą tylko jednego kabla USB sprawiają, że przygotowanie do pracy trwa niezwykle krótko i jest bardzo proste.

Dzięki niewielkiej wadze i gabarytom GoMaxx Scola z łatwością może być przenoszona i wykorzystywana na zajęciach w różnych klasach. Magnetyczny/przyssawkowy uchwyt tablicowy chroni przed przypadkowym przesunięciem urządzenia i koniecznością ponownej kalibracji. Cena GoMaxx Scola wynosi 2499 zł z VAT, urządzenie jest objęte 36 miesięczną gwarancją.

A to już wiesz?  Konferencja Digital Signage Trends 2009

O NORDWECO:
Firma Nordweco Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnych systemach audiowizualnych oraz rozwiązaniach interaktywnych. Oferuje kompletne wyposażenie sal konferencyjnych i wykładowych -systemy nagłaśniające, ekrany, tablice interaktywne, projektory multimedialne. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne i pomoc w doborze rozwiązań odpowiadających oczekiwaniom i potrzebom klientów. Nordweco jest również producentem multimedialnej pracowni językowej oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów Interactive.

Źródło: Nordweco
http://www.4press.pl/index.php?p=12306

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy