Informacje

NEC Display Solutions i RCS

NEC Display Solutions i RCS Systemy Komputerowe 2 s.j. organizują specjalistyczne szkolenie o technologii LCD Data wprowadzenia informacji: 2011-09-29 W sobotę 8 października br. NEC

NEC Display Solutions i RCS Systemy Komputerowe 2 s.j. organizują specjalistyczne szkolenie o technologii LCD

Data wprowadzenia informacji: 2011-09-29

W sobotę 8 października br. NEC Display Solutions wraz ze Specjalizowanym Partnerem RCS Systemy Komputerowe 2 s.j. zapraszają na bezpłatne, jednodniowe szkolenie w ramach ?NEC Day?. Spotkanie dotyczyć będzie technologii konstrukcji oraz kalibracji monitorów LCD. Skierowane jest do wszystkich, którzy pracują z aplikacjami graficznymi i chcą poszerzyć techniczną wiedzę dotyczącą monitorów graficznych LCD. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby zajmujące się profesjonalnie lub amatorsko grafiką, fotografią, DTP, przygotowaniem materiałów do druku. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie odbywać się będzie w siedzibie RCS, w Krakowie przy ul. Wieniawskiego 64.

Dodatkowe informacje można znaleźć na: www.rcs2.pl

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na pięć regionów sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową, Wspólnotę Niepodległych Państw wraz z Rosją oraz Europę Wschodnią i Południowo-Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

A to już wiesz?  INTERKOMunikacja w trasie

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. ? 2011 NEC Corporation.

http://www.4press.pl/index.php?p=12303

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy