Informacja Prasowa09.10.2019FiiO M5 – Nie tylko wyjątkowo małyProdukty FiiO i ich jakość już nie zaskakują, bo firma przyzwyczaiła nas do wysokiego poziomu swoich produktów nie tylko tych najdroższych w ofercie, ale i tyc
Netia wspiera polską drużynę marsjańską. Firma jest głównym sponsorem robota Magma, który w dniach 3-5 czerwca stanie do rywalizacji z innymi łazikami marsjańskimi podczas międzynarodowych zawodów University Rover Challenge
InFakt uruchamia program Bug Bounty. Będą nagrody za wykrycie luk bezpieczeństwaFirma inFakt, jako jedna z pierwszych w Polsce, otwiera program Bug Bounty. Podobnie jak największe firmy technologiczne na świecie, chce płacić u�
INFORMACJA PRASOWA25 kwietnia 2018COWON PLENUE J oraz COWON PLENUE VTen koreański producent przenośnego audio wie, jak wydobyć powalający dźwięk z niewielkiego urządzenia. Pomimo iż marka nie należy do najtańszych to od pe
SMSL M200 i M400.Premierowe DAC od S.M.S.L oparte o flagowe układy AKMSMSL bardzo dynamicznie rozwija swoje portfolio elektroniki. Jeszcze w okresie letnim zaprezentował dwa nowe, mocno dopracowane urządzenia typu DAC, oparte na s
ENERGA obniża ceny energii dla małych i średnich firm. Od 1 października do 6 grudnia klienci przyłączeni do sieci ENERGA-Operator mogą skorzystać z oferty „Obniżka za podpis”. Niższa cena pozostanie niezmienna pr
Zwycięzcą plebiscytu na najpiękniej świątecznie oświetlone miasta w Polsce już po raz drugi w historii został Szczecin. W organizowanym przez Grupę ENERGA konkursie „Świeć Się” internauci swoimi głosami zadecyd
Generacja C na brzegu sieci – jak na branżę IT wpłynie edge computing?Szacuje się, że do 2021 r. internetowy ruch generowany przez urządzenia mobilne wzrośnie czterokrotnie, a transfer związany ze strumieniowym wideo i grami
Informacja prasowa22 września 2017AURALIC SERIA G2 – Systemy Streamingu Klasy PremiumW erze niespotykanego dotychczas rozwoju technologicznego wysokiej klasy sprzętu audio, AURALiC LIMITED wkracza w nową ścieżkę rozwoju
Trwa konsolidacja z podmiotami Grupy TAURON spółek Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego, nabytego w grudniu ubiegłego roku od Vattenfalla. Wszystkie przejęte podmioty zmieniły już nazwy. W strukturze Grup