Elektrociepłownia Stalowa Wola podpisała 26 kwietnia umowę z hiszpańską firmą Abener, generalnym wykonawcą bloku gazowo-parowego w Stalowej Woli. Kontrakt, o wartości netto 1,57 mld złotych, dotyczy budowy największej w Polsc
„Szatan” szyfruje pliki – uwaga na ransomwareRansomware o nazwie „Satan” pojawił się po raz pierwszy na początku 2017 roku. Od tego czasu jego autorzy stale doskonalą to narzędzie, aby skuteczniej atakować ofiary i mak
Już tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia drugiej edycji konkursu „Planeta Energii”. Uczestnicy organizowanej przez ENERGĘ akcji edukacyjnej dla najmłodszych uczniów mają ostatnią szansę, aby wyruszyć
Data 18 09 2020Nowe prawo budowlane: instalacje fotowoltaiczne bezpieczniejsze, ale bardziej kosztowne. Komentarz eksperta Bartłomiej Jaworski, Product Manager w firmie Eaton19 września wchodzi w życie nowelizacja ustawy o
Informacja prasowa29 maja 2019AURALiC Sirius G2Testosteron dla dźwiękuAURALiC zaprezentował na targach Hi-End 2019 nowy dodatek do wielokrotnie nagradzanej i hi-endowej serii G2. Po trzech latach projektowania i wnikliwych test�
Czy zastanawiałaś się na czym polega wyjątkowość generatora pary i chciałabyś wypróbować to urządzenie? Jeśli tak, to marka Tefal ma dla Ciebie ciekawą propozycję. Od września do grudnia tego roku trwa promocja konsumenc
Dzisiejsza oferta rekuperatorów na rynku polskim jest bardzo duża. Wybierać możemy spośród kilkudziesięciu rodzajów urządzeń pochodzących z całej Europy. Swoje centrale już w Polsce sprzedają także Chi�
Informacja prasowaWszędzie jest czysto – nawet po remoncie. Gotowy plan porządków po rewolucji w Twoim mieszkaniu VORWERK POLSKAMając w planach remont mieszkania, naturalnie skupiamy się na jego pożądanym efekcie – pachną
Wczoraj po raz pierwszy na Śląsku spotkali się entuzjaści światowego nurtu software craftsmanship. To społeczność jednocząca specjalistów IT wokół idei ?renesansowego? spojrzenia na tworzenie oprogramowania, aktywnie dział
Miliard złotych przekroczył już wynik EBIDTA Grupy Energa za osiem miesięcy 2011 r. To kolejny miesiąc poprawy wyników finansowych Grupy. Po ośmiu miesiącach Grupa Energa utrzymuje tempo poprawy efektywności działania.