Wszystkie warszawskie placówki Kredyt Banku, w tym siedziba centrali Banku przy ul. Giełdowej i Kasprzaka, zasilane są wyłącznie ekologiczną energią wytwarzaną w Parkach Wiatrowych RWE. To efekt współpracy banku z
INFORMACJA PRASOWA16 marca 2018SMSL to już marka znana na naszym rynku, głównie z urządzeń audio o minimalistycznym wyglądzie, dobrym wykonaniu i bardzo dobrym brzmieniu – szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy jeszcze ost
Divoomseria głośnikówPixel Art oraz Caffé lineDivoom to producent, który dał się poznać dzięki perfekcyjnemu wykonaniu swoich produktów, ciekawej stylistyce, funkcjonalności ale przede wszystkim dzięki świetnym walorom
Przejęcie poszerzy ofertę usług nadawczych firmy Ericsson oraz jej możliwości w branży telewizyjnej.Zespół firmy Ericsson powiększy się o 1 500 wykwalifikowanych specjalistów ds. usług nadawczych.Firma rozszerzy swoją
Informacja prasowa22 maja 2018AURALIC seria G1 – najnowsza technologia Auralic – teraz za mniejWystawa Hi-End w Monachium – maj 2018 – produkty, takie jak oryginalny streamer bezprzewodowy i bridge ARIES oraz DAC VEGA po
Sony wprowadza nowe projektory do kina domowego łączące natywną rozdzielczość 4K z zaawansowanymi procesorami i ulepszeniami w obrazie HDRModele VPL-VW590, VPL-VW790 i VPL-GTZ380 wzbogacą ofertę projektorów Sony do kina domow
W cyfrowej transformacji najważniejszy jest człowiekWarszawa, 18 czerwca 2019 – PKB Polski może zwiększyć się nawet o 275 mld złotych w ciągu najbliższych sześciu lat, jeśli w pełni wykorzystamy potencjał cyfryzacji . S
Koniec roku 2019 i początek 2020 roku to dla marki SMSL bardzo udany okres. Począwszy od niedawno opisywanego modelu SMSL M500, którym zainteresowanie przeszło wszelkie oczekiwania, po nowości jakie właśnie trafiły do sprzedaż
Budowanie strategii firmy to obowiązek, nie fanaberia. Sprawdź dlaczego.W biznesie nasz „apetyt” na prostotę nie powinien przeważać nad potrzebą dokładności. Zwłaszcza gdy w grę wchodzi przyszłość firmy. W świecie, w
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach