IT i technologie LIFESTYLE

MasterCase 5 Maker – zmieść w niej co tylko chcesz

MasterCase 5 Maker to kolejna odsłona popularnej wśród modderów obudowy. Swoim nowym produktem Cooler Master chce wejść na jeszcze wyższy poziom, jeśli chodzi o sprzęt w pełni dostosowywalny do potrzeb

Data publikacji: 2016-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MasterCase 5 Maker – zmieść w niej co tylko chcesz
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

MasterCase 5 Maker to kolejna odsłona popularnej wśród modderów obudowy. Swoim nowym produktem Cooler Master chce wejść na jeszcze wyższy poziom, jeśli chodzi o sprzęt w pełni dostosowywalny do potrzeb użytkownika.

MasterCase 5 Maker – zmieść w niej co tylko chcesz LIFESTYLE, IT i technologie - MasterCase 5 Maker to kolejna odsłona popularnej wśród modderów obudowy. Swoim nowym produktem Cooler Master chce wejść na jeszcze wyższy poziom, jeśli chodzi o sprzęt w pełni dostosowywalny do potrzeb użytkownika.

MasterCase 5 Maker to kolejna odsłona popularnej wśród modderów obudowy. Swoim nowym produktem Cooler Master chce wejść na jeszcze wyższy poziom, jeśli chodzi o sprzęt w pełni  dostosowywalny do potrzeb użytkownika.

W stosunku do poprzednich wersji w MasterCase 5 Maker pojawiła się możliwość sterowania obrotami wentylatorów dla efektywniejszego chłodzenia PC-ta. Ponadto pojawiły się wyściełane drzwiczki na przednim panelu, mające wyciszyć dochodzące z wnętrza dźwięki, a także wsparcie dla podświetlenia. Co niezmienne, obudowa od Cooler Master nadal daje znaczne możliwości każdemu, kto przy składaniu komputera lubi mieć pełną swobodę działania.  

Zadbaj o jej wygląd
Wspomniany przed chwilą przedni panel, podobnie zresztą jak i górny, utrzymywane są przy pomocy magnetycznych uchwytów i mogą być w każdej chwili wymienione na inne. Zmiana góry obudowy ma służyć nie tylko dostosowaniu designu do własnych preferencji, ale także wyboru właściwego dla podzespołów systemu przepływu powietrza. Także panele boczne mogą zostać zastąpione, np. na takie, które posiadają okienka.

Urządź wnętrze po swojemu
Cooler Master starał się, by w MasterCase Maker było jak najwięcej rzeczy łatwo wyjmowanych, tak, by to użytkownik sam decydował, co i w którym miejscu powinno się znaleźć w jego PC-cie. Wystarczy np. wyciągnąć klatkę na napędy, by zamiast niej wstawić wodne chłodzenie, jeśli jest akurat bardziej potrzebne. Przy tak szerokim polu działania zmniejszyć ma się również ryzyko zakupu niepasujących do obudowy podzespołów. 

A to już wiesz?  Inno3D GeForce RTX 2080 Ti X2 OC - karta graficzna dla wymagających na 2019 rok

Co w budzie piszczy?
To, co można zmieścić w obudowie to jedno, ważne jednak jest też to, co już w zestawie się znajduje. MasterCase 5 Maker posiada w zestawie trzy wentylatory – i miejsce na trzy kolejne – cztery porty USB, w tym jeden 3.0 typu C, a także pasek diodowy, których w obudowie można zamontować do czterech.

Cena obudowy ma wynosić około 727 zł, a jej dostępność przewidziana jest na sierpień b.r.

                   

Cechy produktu:
– Materiały: stal i plastik
– Kompatybilność: ATX, micro ATX, mini-ITX
– Maksymalna długość kart graficznych: 296 mm z klatką na magazyny 3,5-calowe i 412 mm bez klatki na magazyny 3,5-calowe
– Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 190 mm
– Zatoki na magazyny danych: 2 x 5,25 cala, 2 x 3,5 cala, 2+5 x 2,5 cala
– Wentylatory w zestawie: 2 x 140 mm z przodu i 1 x 140 mm tyłu
– Miejsca na dodatkowe wentylatory: 1x 140 mm z przodu, 1 x 120 mm z tyłu, 2 x 120/140 mm u góry
– Gniazda zewnętrzne: 3x USB 3.0 typu A, 1x USB 3.0 typu C
– Wymiary: 512 x 235 x 548 mm

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MasterCase 5 Maker – zmieść w niej co tylko chcesz LIFESTYLE, IT i technologie - MasterCase 5 Maker to kolejna odsłona popularnej wśród modderów obudowy. Swoim nowym produktem Cooler Master chce wejść na jeszcze wyższy poziom, jeśli chodzi o sprzęt w pełni dostosowywalny do potrzeb użytkownika.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy