SoundBoks 2 -Nowy Wymiar Głośnika -Głośniejszy niż SamolotJeśli oczekujesz trochę więcej od życia a jednocześnie lubisz prostotę i szaleństwo -to musisz sprawdzić co potrafi SoundBoks 2.A w wielkim skrócie -SoundBoks 2
Polski projekt „IT for SHE” najlepszym działaniem w Europie dla kobiet08-12-2017 | 13:37 | WarszawaWczoraj w Brukseli Mariya Gabriel, komisarz UE ds. gospodarki i społeczeństwa cyfrowego wręczyła nagrody European Dig
Warszawa, 25 stycznia 2018 r. Podczas wyjazdu zimowego warto zadbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. W jaki sposób można zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwami związanymi z kradzieżą i wykorzystaniem naszych da
INFORMACJA PRASOWA8 października 2018Najwyższej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy S.M.S.L, wyposażony w całkowicie odseparowane zasilanie, moduł wejściowy USB zrealizowany na najnowszym układzie Xmos, a także posiadaj
ENERGA Oświetlenie zmodernizowała oświetlenie drogowe w gminie Postomino. Spółka wymieniła 480 opraw oświetleniowych. Pozwoli to zaoszczędzić gminie 130 000 zł rocznie. Na duże oszczędności liczą też inne gmin
Informacja prasowa29 maja 2019AURALiC Sirius G2Testosteron dla dźwiękuAURALiC zaprezentował na targach Hi-End 2019 nowy dodatek do wielokrotnie nagradzanej i hi-endowej serii G2. Po trzech latach projektowania i wnikliwych test�
LTE, system telekomunikacyjny następnej generacji do zastosowań jako system mobilnego dostępu do Internetu, został opracowany w dwóch wersjach. W pierwszej wersji system pracuje z parą kanałów (duplex częstotliwościowy –
ENERGA Oświetlenie zmodernizowała oświetlenie drogowe w gminie Postomino. Spółka wymieniła 480 opraw oświetleniowych. Pozwoli to zaoszczędzić gminie 130 000 zł rocznie. Przed modernizacją oświetlenia w Postominie (po
Informacja prasowa23 września 2016 r.SoundMagic BT100Słuchawki Bluetooth Hi-Fi do komunikacjiWygoda i Dźwięk ponad wszystkoMarka SoundMAGIC na stałe zadomowiła się na światowych rynkach. Co jakiś czas SoundMagic raczy nas
713 600 złotych dla organizacji zajmujących się działalnością charytatywną to bilans III edycji akcji „Pomagaj z ENERGĄ”. Już po raz trzeci pracownicy spółek należących do Grupy ENERGA decydowali, do