Konkurs i Plebiscyt „Świeć się na święta z ENERGĄ” zdobył statuetkę Impactora w kategorii Niestandardowy Projekt Marketingowy Roku 2011. To już drugie wyróżnienie – taka sama nagroda została przyznan
Firma SeeSaw Networks poinformowała o podpisaniu umowy z wytwórnią Om Records. W wyniku porozumienia SeeSaw w swojej sieci będzie mogła korzystać na zasadzie wyłączności z niektórych materiałów takie, jak wywiady z artystam
Firma Axiomtek zaprezentowała nową wersję swojego urządzenia OPS860, które określa mianem pierwszego na świecie sprzętu kompatybilnego ze specyfikacją Open Pluggable System (OPS) i wyposażonego w procesor Intel Core i7 2.1GHz
ENERGA rozwiązała umowę o współpracy z ESB International przy realizacji inwestycji budowy elektrowni gazowej w Grudziądzu. Techniczne doświadczenie irlandzkiego partnera okazało się warunkiem niewystarczającym do wsp&
2 lutego br., Minister Gospodarki, Waldemar Pawlak, spotkał się w Kopenhadze z przedstawicielami największych duńskich firm działających w Polsce. Grupę Rockwool reprezentował na spotkaniu Gilles Maria, Wiceprezes i Dyrektor Fi
1/3 małych firm uważa cyberataki za największe wyzwanie dla biznesuWarszawa, 29 sierpnia 2019 – 33% małych firm jako największe technologiczne wyzwanie biznesowe wskazuje cyberzagrożenia. Ponad połowa w ostatnim roku do�
Trwa konsolidacja z podmiotami Grupy TAURON spółek Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego, nabytego w grudniu ubiegłego roku od Vattenfalla. Wszystkie przejęte podmioty zmieniły już nazwy. W strukturze Grup
Z FRITZ! święta mogą być naprawdę magiczneFani niemieckich urządzeń sieciowych FRITZ! dobrze wiedzą, że to co wyróżnia ten sprzęt to jakość i niesamowite oprogramowanie. Czy wiesz, że kiedy w swoim domu masz urządzenia
ENERGA-Operator SA dołączyła do międzynarodowej organizacji PRIME Alliance, skupiającej największych uczestników rynku inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Celem organizacji jest stworzenie globalnego standardu komu
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach