Informacja prasowa17 października 2016r.Popularny DAP FiiO X1 IINowa odsłona z BluetoothFiiO powoli staje się liderem segmentu popularnych odtwarzaczy muzycznych typu DAP. Nie zasypuje gruszek w popiele i ciągle przedstawia kol
Jak odzyskać zgubiony smartfon? Jak na zawsze zabezpieczyć wszystkie dane na tablecie i już nigdy nie narzekać na brak miejsca na zdjęcia i filmy? Na te pytania odpowie wkrótce na ekranach smartfonów i w aplikacjach mobilnych ka
Koncern 3M dziewiąty rok z rzędu zdobył nagrodę ENERGY STAR? Sustained Excellence i tym samym ustanowił branżowy rekord.Firma została doceniona za aktywne promowanie idei efektywności energetycznej i ograniczania emisji gazó
Informacja prasowaWszędzie jest czysto – nawet po remoncie. Gotowy plan porządków po rewolucji w Twoim mieszkaniu VORWERK POLSKAMając w planach remont mieszkania, naturalnie skupiamy się na jego pożądanym efekcie – pachną
Astell&Kern – Apple Music + YoutubeLider w branży przenośnego sprzętu nie próżnuje. Dynamicznie rozwija swoją linię odtwarzaczy, przez co chętnych do współpracy nie brakuje.AstellKern to już nie tylko odtwarzacze, t
CYFROWA TELEWIZJA HD DLA KAŻDEGO Tuner naziemnej telewizji cyfrowej BLOW DVB-T zapewnia odbiór programów cyfrowychwysokiej rozdzielczości (HD) emitowanych z sieci naziemnych nadajników TV.Do odbioru sygnału wystarczy zwykła
INFORMACJA PRASOWA-7 lutego 2018Astell&Kern ACRO L1000Wzmacniacz Słuchawkowo-Głośnikowy z DACAstell&Kern przedstawia nową markę produktów audio o nazwie ACRO. Zdobyte przez Astell&Kern doświadczenie w projekto
Rusza pierwsza telewizyjna kampania wizerunkowa ENERGI. Marka jednego z największych sprzedawców prądu w Polsce promowana będzie od 8 października br. w największych stacjach telewizyjnych. W porach najlepszej oglądalnośc
W cyfrowej transformacji najważniejszy jest człowiekWarszawa, 18 czerwca 2019 – PKB Polski może zwiększyć się nawet o 275 mld złotych w ciągu najbliższych sześciu lat, jeśli w pełni wykorzystamy potencjał cyfryzacji . S
Zgodnie z projektem Nowego Prawa Energetycznego przygotowanym w Ministerstwie Gospodarki, do roku 2020 każdy odbiorca energii w Polsce będzie miał zainstalowany inteligentny licznik energii. Operacja wdrożenia inteligentnego opomia