• Börje Ekholm, prezes i dyrektor generalny Ericsson: setny kontrakt 5G jest kamieniem milowym, który odzwierciedla zaangażowanie firmy Ericsson na rynku komunikacyjnym na całym świecie• W ramach stu podpisanych kontraktów,
Warszawa, 22 marca 2018 r.Autor: Konrad Gałaj-Emiliańczyk, Ekspert ds. ochrony danych, ODO 24. Administrator bezpieczeństwa informacji, prawnik. Wykładowca licznych konferencji i seminariów, autor branżowych szkoleń z zakresu o
Nowoczesne budownictwo to nie tylko nowe technologie i zaawansowane materiały, ale to także umiejętność spojrzenia na dom jako na całość, w której poszczególne elementy mają wpływ na pozostałe. Polacy cor
Rusza pierwsza telewizyjna kampania wizerunkowa ENERGI. Marka jednego z największych sprzedawców prądu w Polsce promowana będzie od 8 października br. w największych stacjach telewizyjnych. W porach najlepszej oglądalnośc
Miliard złotych przekroczył już wynik EBIDTA Grupy Energa za osiem miesięcy 2011 r. To kolejny miesiąc poprawy wyników finansowych Grupy. Po ośmiu miesiącach Grupa Energa utrzymuje tempo poprawy efektywności działania.
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
Najsłynniejsze polskie schronisko turystyczne nad Morskim Okiem w Tatrach jest nowym klientem ENERGI. Pozyskanie tego zabytkowego obiektu do grona klientów spółki, to efekt szerszej akcji na Podhalu, która rozpoczęła się od zdo
Informacja prasowa29 maja 2019AURALiC Sirius G2Testosteron dla dźwiękuAURALiC zaprezentował na targach Hi-End 2019 nowy dodatek do wielokrotnie nagradzanej i hi-endowej serii G2. Po trzech latach projektowania i wnikliwych test�
Informacja prasowa9 października 2015 Vsonicinnowacyjne słuchawki Hi-Fi dla każdego Polski rynek jest nasycony podstawowymi modelami słuchawek dokanałowych oraz modelami z najwyższej półki. Klasa średnia i wyższa średnia
Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując