Rusza finał zabawy „Świeć Się” – ogólnopolskiego plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne organizowanego przez Grupę ENERGA. Do 15 stycznia 2012 r. za pomocą serwisu www.SwiecSie.pl każdy mo
Samsung GALAXY S4 Active, został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu komfortu aktywnych użytkowników, którzy chcą pozostać w stałej łączności ze światem nawet podczas odkrywania najbardziej odległych miejsc ? od niedost
INFORMACJA PRASOWA16 kwietnia 2018Fiio Q5 to z pewnością topowy model DACa od chińskiej marki FiiO.Oferuje przetwarzanie gęstych plików DSD, połączenie bluetooth oraz kompatybilność z wymiennymi modułami od FiiO, co daje j
Cyberprzestępcy polują na małe i średnie firmyWedług danych należącego do firmy Fortinet laboratorium FortiGuard, tylko w trzecim kwartale 2018 r. liczba unikalnych wariantów złośliwego oprogramowania wzrosła aż o 43 proc.
Zintegrowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem stały się narzędziem do skutecznego prowadzenia biznesu. Jednocześnie firmy intensywnie poszukują oszczędności, zwłaszcza w obszarach niezwiązanych z ich główną działaln
Informacja prasowa 26 styczeń 2021 Auralic Sirius G2.1 Optymalizacja Odsłuchu na PoważnieSirius G2.1 to specjalistyczne urządzenie audio oparte na procesorach DSP, stylistycznie odpowiadające formie najnowszej linii p
Wczoraj po raz pierwszy na Śląsku spotkali się entuzjaści światowego nurtu software craftsmanship. To społeczność jednocząca specjalistów IT wokół idei ?renesansowego? spojrzenia na tworzenie oprogramowania, aktywnie dział
Prawie dwie godzinny dziennie siedzimy w necieCoraz cieplejsza pogoda i słońce za oknem, ale polskiego użytkownika sieci to nie powstrzymuje przed surfowaniem po cyberświecie. W maju z Internetu regularnie korzystało 28,3 mln Pol
LTE, system telekomunikacyjny następnej generacji do zastosowań jako system mobilnego dostępu do Internetu, został opracowany w dwóch wersjach. W pierwszej wersji system pracuje z parą kanałów (duplex częstotliwościowy –
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach