TAURON Ciepło realizuje kampanię społeczną „Niska emisja – wysokie ryzyko”, zachęcając mieszkańców Śląska i Zagłębia do zmiany sposobu ogrzewania na ciepło systemowe. Projekt, współfinansow
Warszawa, 19.06.2018 r.Informacja prasowa Korzystanie z usług podwykonawców staje się coraz popularniejsze. Wiąże się to jednak w większości przypadków z przekazywaniem danych osobowych na zewnątrz, czyli powierzeniem ich p
Już tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia drugiej edycji konkursu „Planeta Energii”. Uczestnicy organizowanej przez ENERGĘ akcji edukacyjnej dla najmłodszych uczniów mają ostatnią szansę, aby wyruszyć
ENERGA-Operator organizuje przetarg na 520 tys. tzw. inteligentnych liczników. Warunkiem realizacji zakupu, obok spełnienia wysokich wymagań technicznych, jest uzyskanie korzystnych cen za urządzenia. Oferenci mają cza
TAURON Polska Energia oraz siedem banków podpisały 28 października umowę podwyższającą o 3 mld zł wartość zawartego w grudniu ubiegłego roku programu obligacji opiewającego na kwotę 1,3 mld zł. Wartość programu wy
W związku z informacjami i reklamacjami naszych klientów na działania akwizytorów namawiających mieszkańców Trójmiasta oraz Płocka do zmiany umowy sprzedaży energii elektrycznej, ENERGA oświadcz
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018Audio Video Show, jak co roku, zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowane
Elektrociepłownia Stalowa Wola podpisała 26 kwietnia umowę z hiszpańską firmą Abener, generalnym wykonawcą bloku gazowo-parowego w Stalowej Woli. Kontrakt, o wartości netto 1,57 mld złotych, dotyczy budowy największej w Polsc
Moc przyłączonych do sieci Energi-Operator farm wiatrowych przekroczyła 1001 MW. To ponad połowa wszystkich mocy z elektrowni wiatrowych zainstalowanych w Polsce. Aktualnie na terenie spółki pracuje 248 farm wiatrowych. Liczba
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach