Tradycyjną mapę i przewodniki pakowane do wakacyjnego bagażu coraz częściej zastępują aplikacje zainstalowane na naszych smartfonach i tabletach. Odpowiednie oprogramowanie przydatne będzie nie tylko do czerpania informacji na
Dlaczego firmy produkcyjne wchodzą do Polski mimo COVID-19 i wojny w Ukrainie? Komentarz Jana Kamoji-Czapińskiego, Dyrektora w dziale Business Consulting, Strategic Advisory CEE, ColliersWARSZAWA, 31 sierpnia 2022 r. – Relatywnie
Informacja prasowa26/06/2019Brexit i troska o bezpieczeństwo spowodowało skurczenie liczby domen europejskichW minionym roku liczba domen z rozszerzeniem .EU skurczyła się o ponad 130 tys. w porównaniu do 2017 roku. Również w
Dziś odpowiedzialność społeczno-ekologiczna liczy się w biznesie jak nigdy wcześniej. Międzynarodowe koncerny prześcigają się w deklaracjach dotyczących zrównoważonych sposobów pozyskiwania dóbr, procesów produkcji czy
Wielomiesięczne zawirowania finansowe i niepewności gospodarcze odwróciły uwagę opinii publicznej, polityków i biznesu od spraw energetyki. Teraz, kiedy sytuacja w Europie się normalizuje, bezpieczeństwo energetyczn
Nieodwracalnie minęły już czasy, gdy odbiornik telewizyjny służył jedynie do oglądania nadawanych przez stacje programów. Telewizory Samsung obecnej generacji są nie tylko sterowane gestami czy głosem, ale też dostarczają n
Koncern 3M dziewiąty rok z rzędu zdobył nagrodę ENERGY STAR? Sustained Excellence i tym samym ustanowił branżowy rekord.Firma została doceniona za aktywne promowanie idei efektywności energetycznej i ograniczania emisji gazó
TAURON Polska Energia dołączył 15 marca do sygnatariuszy Deklaracji biznesu na rzecz zrównoważonego rozwoju. To jeden z elementów wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju, obowiązującej w Grupie od ubiegłego roku.…
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Data 29 09 2020e-bankowość dostępna całą dobę dzięki centrom danychGDAŃSK – Aż 65% Polaków dokonuje płatności przez internet. Z urządzeń mobilnych wykonywanych jest już średnio ponad 86 mln transakcji miesięcznie.