Wiadomości branżowe

Samsung GALAXY S4 znalazł 10 milionów nabywców w pierwszym miesiącu sprzedaży!

Samsung GALAXY S4 znalazł 10 milionów nabywców w pierwszym miesiącu sprzedaży!
Samsung GALAXY S4 w pierwszym miesiącu sprzedaży pobił rekord swojego poprzednika i znalazł 10 milionów nabywców na całym świecie. Szacuje się, że od chwili debiutu na rynku, co sekundę są kupowane cztery egzemplarze flagowego telefonu Samsung. Oznacza to, że GALAXY S4 stał się nie tylko jednym z najpopularniejszych telefonów w historii, ale ma szansę pobić wszystkie poprzednie rekordy sprzedaży.Sprzedaż wyjątkowo popularnego GALAXY S III w 2012 r. osiągnęła wielkość 10 milionów sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy GALAXY S II potrzebował pięciu miesięcy, a GALAXY S aż siedmiu. Wyniki sprzedaży poprzednich modeli z rodziny GALAXY S były oceniane jako wyjątkowe, ale najnowszy model ma szansę pobić i wyśrubować wszystkie wyniki swoich popularnych poprzedników.W imieniu firmy Samsung, chciałbym podziękować milionom klientów na całym świecie, którzy wybrali Samsung GALAXY S4. Chciałem zapewnić, że będziemy kontynuować tworzenie innowacyjnych urządzeń, które dzięki swoim rozwiązaniom i funkcjonalnościom będą inspiracją dla wszystkich ludzi - powiedział JK Shin, prezes i przewodniczący IT & Mobile

Teaser

Samsung GALAXY S4 w pierwszym miesiącu sprzedaży pobił rekord swojego poprzednika i znalazł 10 milionów nabywców na całym świecie. Szacuje się, że od chwili debiutu na rynku, co sekundę są kupowane cztery egzemplarze flagowego telefonu Samsung. Oznacza to, że GALAXY S4 stał się nie tylko jednym z najpopularniejszych telefonów w historii, ale ma szansę pobić wszystkie poprzednie rekordy sprzedaży.

Sprzedaż wyjątkowo popularnego GALAXY S III w 2012 r. osiągnęła wielkość 10 milionów sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy GALAXY S II potrzebował pięciu miesięcy, a GALAXY S aż siedmiu. Wyniki sprzedaży poprzednich modeli z rodziny GALAXY S były oceniane jako wyjątkowe, ale najnowszy model ma szansę pobić i wyśrubować wszystkie wyniki swoich popularnych poprzedników.

W imieniu firmy Samsung, chciałbym podziękować milionom klientów na całym świecie, którzy wybrali Samsung GALAXY S4. Chciałem zapewnić, że będziemy kontynuować tworzenie innowacyjnych urządzeń, które dzięki swoim rozwiązaniom i funkcjonalnościom będą inspiracją dla wszystkich ludzi – powiedział JK Shin, prezes i przewodniczący IT & Mobile Communications Division w Samsung Electronics.

Samsung GALAXY S4 został opracowany jako urządzenie, które pozwoli utrzymać serdeczne relacje ze znajomymi i bliskimi. Nadaje słowu ?osobisty? nowe znaczenie, otwiera nasze życie, pomaga nawiązywać i pielęgnować najważniejsze dla nas relacje.

Pierwszy na świecie wyświetlacz typu Full HD Super AMOLED jest arcydziełem technologicznym. 5 cali ekranu o rozdzielczości 441ppi zapewnia niezrównaną jakość obrazu. Telefon został wyposażony w potężny aparat o rozdzielczości aż 13 megapikseli i posiada również funkcję Dual Camera, która pozwala na rejestrację obrazu przez dwa aparaty (przedni i tylny) jednocześnie.

GALAXY S4 został wyposażony w kilka przełomowych rozwiązań, takich jak Air View, który pozwala na to, że wskazując dany element palcem, bez dotykania ekranu, możemy podejrzeć jego zawartość. W ten sposób przeglądanie wielu e-maili, kalendarza, galerii zdjęć, filmów będzie proste i szybkie. Natomiast funkcja Air Gesture to z kolei mechanizm sterowania aplikacjami (na przykład odtwarzaczem muzyki czy przeglądarką WWW) za pomocą gestów. W Samsung GALAXY S4 po raz pierwszy zastosowano system S Health. Zestaw czujników wbudowanych w smartfon systematycznie i automatycznie monitoruje dane dotyczące zdrowia użytkownika, warunki zewnętrzne i inne zmienne wpływające na nasze samopoczucie.

A to już wiesz?  Dotknij pierwsze takie auto w chmurze - premiera nowego Volvo V60 Plug-in-Hybrid

Samsung GALAXY S4 jest dostępny w ponad 110 krajach, a jego sprzedaż będzie stopniowo wdrażana do 155 państw we współpracy z 327 partnerami. Samsung planuje także wprowadzenie kolejnych wersji kolorystycznych, żeby zaspokoić zróżnicowane gusta i preferencje konsumentów. Oprócz dostępnych obecnie palet kolorów Black Mist i White Frost, jeszcze tego lata zostaną wprowadzone kolory Blue Arctic i Red Aurora, a następnie Purple Mirage i Brown Autumn.

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie przedstawione w niniejszym dokumencie w tym, design, ceny, komponenty, wydajność, dostępność i możliwości produktu mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.
** Dostępność kolorów zależy od kraju i dystrybutora.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

< 242407" >

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy