Wiadomości branżowe

Małe AGD ? wielkie możliwości

Małe AGD ? wielkie możliwości
Określenie „małe AGD” ma odróżnić urządzenia niewielkie od dużych, czyli np. czajnik od lodówki. I pewnie taki podział utrzyma się na wieki wieków. Tyle że niektóre sprzęty rosną, a inne się zmniejszają. Dzisiejszy komputer to mikrus w porównaniu z tym, od którego wszystko się zaczęło. Nie o wielkość zatem chodzi, lecz o możliwości.Amika od lat dba o to, aby nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga lub całkiem wyręcza w domowych obowiązkach. Stwarza po temu odpowiednie warunki, produkując sprzęt, który ma zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka. Dzięki temu ma pełną ofertę, jeśli chodzi o kompletne wyposażenie kuchni. Wielkość nie ma tu znaczenia – małe AGD jest tak samo ważne i niezbędne jak duże, z którego Amica słynie.Ponieważ duże AGD jest już znane w kraju i na świecie – np. furorę robią wielokrotnie nagradzane piekarniki Integra, Fusion czy Zen – warto rzucić okiem na drobny sprzęt, bo z całą pewnością jego znaczenie będzie rosło, tak jak i możliwości.Na przykład ręczne miksery o mocy od

Określenie ?małe AGD? ma odróżnić urządzenia niewielkie od dużych, czyli np. czajnik od lodówki. I pewnie taki podział utrzyma się na wieki wieków. Tyle że niektóre sprzęty rosną, a inne się zmniejszają. Dzisiejszy komputer to mikrus w porównaniu z tym, od którego wszystko się zaczęło. Nie o wielkość zatem chodzi, lecz o możliwości.

Amika od lat dba o to, aby nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga lub całkiem wyręcza w domowych obowiązkach. Stwarza po temu odpowiednie warunki, produkując sprzęt, który ma zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka. Dzięki temu ma pełną ofertę, jeśli chodzi o kompletne wyposażenie kuchni. Wielkość nie ma tu znaczenia ? małe AGD jest tak samo ważne i niezbędne jak duże, z którego Amica słynie.

Ponieważ duże AGD jest już znane w kraju i na świecie ? np. furorę robią wielokrotnie nagradzane piekarniki Integra, Fusion czy Zen ? warto rzucić okiem na drobny sprzęt, bo z całą pewnością jego znaczenie będzie rosło, tak jak i możliwości.

Na przykład ręczne miksery o mocy od 250 do 300 W, z funkcją Turbo: Notis Mix, Velis Mix i Velis Mix+. Przydadzą się w każdej kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu, przy okazji poznając liczne możliwości. W wielu czynnościach nie tylko bowiem potrafią pomóc, ale wręcz zastąpić najsprawniejsze nawet ręce, czyli ? wyręczyć człowieka.

W kwestii wyręczania coraz większą popularność zdobywają wszechstronne blendery, które fachowo sieką, trzepią i miksują. Taki sprzęt przydaje się nie tylko do bicia piany albo rozdrabniania warzyw czy owoców, ale również do przygotowania kawy mrożonej albo drinków z lodem. Amica proponuje użytkownikom dwa modele: Velis Blend o mocy 450 W i Noblis Blend o mocy 700 W. Z pewnością okażą się nie tylko przydatne, ale i poręczne ? nie zajmują tyle miejsca co dawniejsze roboty kuchenne. Ich bogate wyposażenie sprawi, że sprostają różnorodnym pomysłom użytkowników, którzy sami odkryją ich wielkie możliwości.

A to już wiesz?  Plebiscyt na najpiękniej oświetlone galerie handlowe i konkurs fotograficzny dorocznej akcji ?Świeć Się z ENERGĄ? rozstrzygnięty

Amica systematycznie poszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, którymi unowocześnia gospodarstwa domowe i ułatwia pracę w kuchni. Zasada jest bardzo prosta. Duże AGD ? duże możliwości. Małe AGD ? te same duże możliwości.

< 240992" >

Źródło Amica Wronki S. A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy