W związku z informacjami i reklamacjami naszych klientów na działania akwizytorów namawiających mieszkańców Trójmiasta oraz Płocka do zmiany umowy sprzedaży energii elektrycznej, ENERGA oświadcz
Warszawa, 17 stycznia 2018 r.Komentarz eksperta odnośnie zmian przepisów o ochronie danych osobowychMaciej Kaczmarski, Prezes zarządu, ODO 24.15 stycznia 2018 r. w Sejmie odbyła się konferencja dotycząca projektu ustawy o ochr
Do 15 stycznia trwa finał zabawy „Świeć Się” – plebiscytu Grupy ENERGA na najładniej przystrojone świątecznie miasto w Polsce. Pierwszą trójkę otwiera Szczecin, któremu po piętach depczą Skar�
• Börje Ekholm, prezes i dyrektor generalny Ericsson: setny kontrakt 5G jest kamieniem milowym, który odzwierciedla zaangażowanie firmy Ericsson na rynku komunikacyjnym na całym świecie• W ramach stu podpisanych kontraktów,
W Poznaniu przeprowadzono już dwie edycje programu „Trzymaj ciepło”. Akcja skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta zainteresowanych oszczędzaniem energii. – Warto zastanowić się jak zmniejszyć k
Szybki rozwój technologii budowlanych w Polsce stawia przed inwestorami rozpoczynającymi właśnie budowę własnego domu ogromne wyzwania. Dziś polegają one już nie tylko na konieczności posiadania bardzo dobrej orientacji
Samsung Smart TV LED serii F8000 to najbardziej zaawansowane telewizory na rynku i bezdyskusyjny lider w swojej klasie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom Samsung gwarantują rozrywkę w prawdziwie futurystycznym wydaniu
Prawie dwie godzinny dziennie siedzimy w necieCoraz cieplejsza pogoda i słońce za oknem, ale polskiego użytkownika sieci to nie powstrzymuje przed surfowaniem po cyberświecie. W maju z Internetu regularnie korzystało 28,3 mln Pol
Owocna współpraca firm Beyerdynamic i Astell&KernDruga generacja AK T5p to najnowszy efekt współpracy firm Beyerdynamic i Astell&Kern. Pierwsza z tych firm, to znany na całym świecie producent słuchawek z ponad stulet
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach