Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Badanie STL Partners i Vertiv: firmy telekomunikacyjne powinny traktować priorytetowo wydajność i zrównoważony rozwój w sieciach 5GDla operatorów kluczowe będzie wykorzystanie najlepszych praktyk, zapewniających zwiększenie
Informacja prasowa28 czerwca 2019Campfire Audio IO & Polaris2Żywe EmocjeProducent z Portland nie próżnuje i właśnie zaprezentował dwa kolejne produkty, tym razem pochylając się nad tymi, którzy nie chcą na dokanałow
9.08.2022, Warszawa.Retail i FMCG oraz branża produkcyjna największymi odbiorcami usług IT – SoftServe podsumowuje I półrocze 2022Komentarz Volodymira Semenyshyna, prezydenta regionu EMEA w SoftServeVolodymyr Semenyshyn – p
Informacja prasowa24 maja 2017Auralic – Nowe rozwiązanie HTML5– dostęp z poziomu Androida i WindowsaAURALIC Limited przygotował dla klientów innych platform systemowych niż Apple IOS, możliwość korzystania ze swoich urz�
Do 15 stycznia trwa finał zabawy „Świeć Się” – plebiscytu Grupy ENERGA na najładniej przystrojone świątecznie miasto w Polsce. Pierwszą trójkę otwiera Szczecin, któremu po piętach depczą Skar�
Przejęcie poszerzy ofertę usług nadawczych firmy Ericsson oraz jej możliwości w branży telewizyjnej.Zespół firmy Ericsson powiększy się o 1 500 wykwalifikowanych specjalistów ds. usług nadawczych.Firma rozszerzy swoją
Po raz drugi energetycy rozpoczęli obrączkowanie bocianów. Dzisiaj w Bielkówku pod Gdańskiem ruszyła druga edycja projektu ?Energetyczni obrączkarze”, którego celem jest ochrona bociana białego. Ptaki zaobrączkowane pr
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018Audio Video Show, jak co roku, zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowane
Bez szybkiego Internetu polski przedsiębiorca nie wyobraża sobie sukcesu w biznesiePolskie firmy stawiają na wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Coraz więcej pracowników wyposażanych jest w urządzenia