ENERGA Oświetlenie zmodernizowała oświetlenie drogowe w gminie Postomino. Spółka wymieniła 480 opraw oświetleniowych. Pozwoli to zaoszczędzić gminie 130 000 zł rocznie. Na duże oszczędności liczą też inne gmin
Rafał Czyżewski, wiceprezes ENERGA – Operator oraz Hanną Sroczyńska z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostali nowymi przedstawicielami polskiej branży energetycznej w grupach roboczych przy Komisji Europejskiej w ramach
30 listopada 2011 roku upłynął termin nadsyłania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na Budowę Elektrowni Ostrołęka C o mocy ok. 1000 MW. Do przetargu, ogłoszonego we wrześniu przez spó
Konica Minolta wprowadzanowoczesne usługi w chmurze Warszawa, 4 lipca 2018 – Sposób myślenia o pracy i jej charakter dynamicznie się zmieniają: między 1995 a 2015 rokiem liczba osób pracujących zdalnie zwiększyła się aż
Cyberprzestępcy polują na małe i średnie firmyWedług danych należącego do firmy Fortinet laboratorium FortiGuard, tylko w trzecim kwartale 2018 r. liczba unikalnych wariantów złośliwego oprogramowania wzrosła aż o 43 proc.
Badanie Fortinet – 74% przedsiębiorstw doświadczyło naruszenia bezpieczeństwa systemów przemysłowychTrend, w ramach którego w firmach łączone są ze sobą systemy z dziedziny technologii informacyjnej (IT) oraz operacyjnej
Wciąż rosnący popyt na wentylację mechaniczną sprawia, że rośnie też podaż tego typu usług. Za ich wykonanie zabierają się firmy, które do tej pory nie miały doświadczenia w kwestii instalacji rekuperacji, np. wykonawcy
Komunikat prasowy Kraków, 21 września 2020 r.Michał Sosin, nowy Członek Zarządu wesprze MedApp w dalszej komercjalizacji i rozwoju produktów Rada Nadzorcza MedApp S.A. – polskiej spółki technologiczno-medyczn
Materiał dla mediów Sony wzbogaca swoje kamery zdalnie sterowane o obsługę protokołu Free-D, otwierając nowe możliwości twórczeBasingstoke, 27 sierpnia — Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do kamer z serii BRC nowych
Zgodnie z projektem Nowego Prawa Energetycznego przygotowanym w Ministerstwie Gospodarki, do roku 2020 każdy odbiorca energii w Polsce będzie miał zainstalowany inteligentny licznik energii. Operacja wdrożenia inteligentnego opomia