Kilkanaście tysięcy aktów notarialnych podpisze do końca pierwszego kwartału 2012 r. Energa-Operator z Państwowym Gospodarstwem Leśnym Lasy Państwowe, aby uregulować status prawny nieruchomości energetycznych znajdując
AVM na targach CEBIT 2018„Hello FRITZ!”: AVM przedstawia FRITZ!OS 7, ulepszenia infrastruktury Mesh i modele FRITZ!Box dla sieci o dużych prędkościachW czasie targów CEBIT w Hanowerze firma AVM po raz pierwszy prezentuje FRIT
Szybki rozwój technologii budowlanych w Polsce stawia przed inwestorami rozpoczynającymi właśnie budowę własnego domu ogromne wyzwania. Dziś polegają one już nie tylko na konieczności posiadania bardzo dobrej orientacji
W zeszłym tygodniu ENERGA Oświetlenie wręczyła władzom Szczecina nagrodę za zwycięstwo w plebiscycie ?Świeć Się?. Swoje nagrody odebrali także zwycięzcy w czterech konkursach indywidualnych. Łącznie w różnych formach za
Wielomiesięczne zawirowania finansowe i niepewności gospodarcze odwróciły uwagę opinii publicznej, polityków i biznesu od spraw energetyki. Teraz, kiedy sytuacja w Europie się normalizuje, bezpieczeństwo energetyczn
Tradycyjną mapę i przewodniki pakowane do wakacyjnego bagażu coraz częściej zastępują aplikacje zainstalowane na naszych smartfonach i tabletach. Odpowiednie oprogramowanie przydatne będzie nie tylko do czerpania informacji na
31 sierpnia 2017ASUS Republic of Gamers prezentuje najnowszą serię produktów dla graczy na targach IFA 2017Światowa premiera laptopa dla graczy ROG Chimera oraz zakrzywionego monitora gamingowego ROG Strix XG35VQ, a także europe
INFORMACJA PRASOWA22 maja 2019r.Fostex TH-909 Sapphire Blue ANNIVERSARY LIMITED EDITIONPo bardzo udanej limitowanej serii Sapphire Blue słuchawek TH-900 mk2, która okazała się być bardzo popularna na rynku słuchawek za
Vertiv uznany za globalnego lidera rynku urządzeń do zdalnego zarządzania środowiskiem IT Warszawa, Polska [10 października 2019 r.] – Firma Vertiv została sklasyfikowana przez agencję analityczną IHS Markit jako jeden z
TAURON Polska Energia wraz ze spółką Grupy – TAURON Dystrybucja od września prowadzą akcję skierowaną do domów dziecka, pod nazwą Domy Pozytywnej Energii. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem.